Galimybe.com

Mano istorija

Trumpai papasakosiu Jums kaip į FM WORLD pasaulį atkeliavau aš.

Šios kompanijos kvepalus Katalogo kainomis du metus pirkau iš kursiokės. Tuo metu asortimente buvo dar tik kvepalai. 2009 m. draugė pasiūlė tapti FM World Group klubo nare (pasirašyti niekuo neįpareigojančią sutartį), pirkti sau prekes su 30% nuolaida ir kurti verslą su FM World Group. Iš pradžių pažiūrėjau į šį „verslą“ su pašaipa – „argi aš tam baigiau aukštąjį, kad užsiimčiau tokiais niekais?“ Atmečiau. Draugė buvo kantri – ji per tris savaites mano nuomonę „palenkė“… Dabar esu dėkinga jai – kad esu čia – versle su FM World Group..

Tapdama FM klubo nare dar dirbau pas darbdavį. Pareigos vadovaujamos, tad atlyginimu nesiskundžiau. Pabandyti verslo su FM man niekas netrukdė, norėjosi save išbandyti ir atrasti kažkur kitur, visada svajojau kažkada dirbti pati sau. Puikiai žinojau FM kvepalų kokybę, tad nebuvo sudėtinga papasakoti apie juos pažįstamiems,  ir taip pamažu įsivažiuoti į šį, tinklinio marketingo verslą. Ši sfera man buvo ir nauja ir (pasikartosiu!) pradžioje netgi nekėlė didelio pasitikėjimo.

Po trijų mėnesių atsisveikinau su darbdaviu ir išėjau iš darbo. Dirbdama darbdaviui visada jaučiau, kad su manimi yra ne itin teisingai elgiamasi, tad drąsiai nusprendžiau išeiti. Suvokiau, kad gyvenimą noriu kurti pati, nebegaliu vykdyti kažkieno įsakymų. Kurti verslą nusprendžiau ne siekdama uždirbti daug pinigų ar tiesiog nebūti samdoma darbininke. Paprasčiausiai supratau, kad žmogui palankiausia sukurti sau tam tikrą aplinką, terpę, kurioje jis galėtų veikti laisvai, kurti ir pats priimti sprendimus. Taigi nuo tada (man buvo 29-eri) taip ir gyvenu.

Aštuntą mėnesį man pavyko pasiekti aukščiausią pirmo marketingo plano kvalifikaciją ir gauti atlygį, kuris jau viršijo pas darbdavį gautą atlyginimą.

Lina Binevičiūtė

Tai gali būti ir Jūsų istorija

Aš niekada nemaniau, kad galima rasti veiklą, kurią veiktum su tokiu malonumu ir būti nepriklausomu žmogumi. O plius – ir auga asmenybė, kuri, deja, dirbant pas darbdavį greičiau tik menksta. Aštuntą mėnesį man pavyko pasiekti aukščiausią pirmo marketingo plano kvalifikaciją ir gauti atlygį, kuris jau viršijo pas darbdavį gautą atlyginimą. Šiai dienai esu užkopusi į dar aukštesnę kvalifikaciją, už kurią gaunamas atlygis tenkina ne tik mano kasdieninius poreikius, bet ir pildo kažkada nerealiomis atrodžiusias svajones.

Aš galėčiau ir Jus to pačio išmokyti!

Tad kviečiu į savo komandą, nes čia mes kartu galime pasiekti gerų rezultatų. Susikurkite savo verslą su FM World Group kompanija ir Jūs.